مهلت ارسال مقالات (چکیده و اصل) تا 5 آذر 1393 تمدید شد.               
  پوستر کنفرانس

 
 مهلت ارسال مقالات (چکیده و اصل) تا 5 آذر 1393 تمدید شد.
نظر به استقبال بسیار چشم‌گير اساتید، دانشجویان و محققان کشور جهت مشارکت در دومین کنفرانس ملی مدیریت بحران و HSE و با عنایت به درخواست‌های مکرر متقاضیان محترم، اعضای محترم کمیتۀ علمی و اجرایی کنفرانس طی جلسۀ مورخ 1 مهر 1393 با درخواست تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال مقالۀ کامل (چکیده و اصل)، موافقت نمودند. براین اساس مهلت ثبت‌نام و ارسال مقاله از طریق تارنمای کنفرانس تا 5 آذر 1393 تمدید شد. همچنین به پژوهشگران توصیه می‌شود باعنایت به‌اینکه حجم مراجعات کاربران در روزهای پایانی به چندین برابر زمان معمول می‌رسد، به‌ منظور مواجه نشدن با اختلال در سامانه، ارسال مقالات را به روزهای آخر موکول ننمایند.
1393/07/06 ادامه مطلب


معرفي كنفرانس:


حوادث ناشی از پدیده‌‌های طبیعی بر اثر تغییرات در پوسته کره زمین رخ می‌دهد و همه ساله علاوه بر خسارات فراوان در جهان هزاران قربانی بر جای می‌گذارد. بر این اساس حوادث شدید باعث از هم پاشیدگی خانواده‌ها، بی‌خانمانی افراد، مشکلات بهداشتی، سوء تغذیه، رکود یا تعطیلی مراکز آموزشی و خدماتی، بیکاری و مهاجرت اجباری می‌شوند. همچنین اهمیت حوادث طبیعی تا آنجاست که سازمانهای بشردوست بین‌المللی موظف شده‌اند تا برنامه‌های خود را موازی با حقوق بشر برنامه‌ریزی کرده و خود را در مقابل گروه هدف از جمله در بخش حوادث طبیعی مسئول و پاسخگو بداند. بر این اساس توزیع نظام‌مند دانش و اطلاعات بین افراد، خصوصاً افرادی که در پاسخگویی شرکت دارند اصل بنیادین دستیابی به درک مشترک از مشکلات و انجام هماهنگی‌های لازم بین سازمانی و بخش حوادث طبیعی تعریف جهانی شده است.

 

ادامه مطلب...

  محدودیت پذیرش مقالات

جهت ارائه هر چه بهتر تسهیلات به شرکت کنندگان ارجمند در دومین کنفرانس مدیریت بحران با توجه به محدودیت ظرفیت سالن به استحضار دانشجویان گرامی می‌رساند:
اولویت داوری و پذیرش مقالات به صورت شفاهی و پوستری بر حسب زمان ثبت نام در سایت و ارائه مقالات می‌باشد. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت، ارائه مقالات تنها به صورت غیرحضوری میسر می‌باشد.
 

دبیرخانه کنفرانس ملی مدیریت بحران و HSE

 محورهای کلی کنفرانس


مدیریت بحران، HSE:

· در صنایع‌ نفت، گاز و پتروشیمی

· در صنایع آب و برق

· در پروژه‎‌های عمرانی و شهرسازی

· در مباحث حقوقی

· در توسعه پایدار

· و نقش بیمه‌ها و بانک‌ها

· و سیستم‌های ارتباطی

· و آموزش و فرهنگ‌سازی

· و مدیریت شهری

      · و جامعه‌شناسی و روانشناسی بلایا

      · مخاطرات جوی و اقلیمی

 
توضیحات بیشتر...  

 

  دبیرخانه دائمی کنفرانس

آدرس دبیرخانه: تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، خیابان مرداد، پلاک 37

تلفکس:                     88019107              
                               88356728

کد پستی:                                      1413983611
صندوق پستی:            339-14665        

پست الکترونیکی:  
  info@dmhse.ir


تا همایش ...

036
همکاران علمی
حامیان
حامیان رسانه‌ای
متولی و برگزار کننده